Przejdź do treści

Opinie o marce - Marc Jacobs

Z okazji ostatnich świąt postanowiłem kupić mojej żonie perfumy. Nie wiedziałem długo, jakie wybrać, aż dowiedziałem się, że firma produkująca jej ulubione perfumy robi także pachnidła. Chodzi oczywiście o Marc Jacobs Daisy Dream. Opinie zachęciły mnie do kupna i był to strzał w dziesiątkę. Serdecznie polecam, żona jest wniebowzięta i używa perfum codziennie. W przyszłości pewnie również skorzystam z propozycji tej marki.
Andrzej
Długo szukała odpowiedniej dla mnie torebki i nie mogłam wybrać, aż w końcu trafiłam na markę Marc Jacobs. Opinie na jej temat były wyjątkowo pozytywne, dlatego stwierdziłam, że sama powinnam się przekonać i dobrze, że tak zrobiłam. Torebka The Box Shopper jest cudowna, bardzo pojemna, wygodnie się ją nosi, a do tego bardzo łatwo jest wszystko do niej zmieścić. Doskonała do pracy, na miasto, na zakupy – polecam.
Kamila
Lubię ciekawy styl ubioru, dlatego zawsze dość długo szukam odpowiednich produktów, zanim ostatecznie kupie te właściwe. Ostatnio natknęłam się na markę Marc Jacobs. Opinie na temat spodni wełnianych tej firmy były dobre, więc kupiłam parę i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Są bardzo wygodne, podkreślają moją pupę, a przy tym mają odrobinę retro styl. Serdecznie polecam 🙂
Klaudia
Nie wiedziałam, co kupić mojej siostrze z okazji urodzin, aż w końcu postanowiłam postawić na perfumy. Ostatecznie wybrałam model Daisy (Marc Jacobs) – opinie użytkowniczek w internecie były bardzo pochlebne i cieszę się, że im zaufałam, ponieważ za każdym razem, jak spotykam moją siostrę, to czuję unoszący się wokół niej zapach pachnideł, które wybrała. Strzał w dziesiątkę!
Andżelika
Ostatnimi czasy postanowiłam zainwestować w zegarek, ponieważ sięganie do torebki po telefon co kilka minut zabiera tylko czas. Do tego dochodzi fakt, że czasomierz to przy okazji bardzo ładny dodatek do kreacji 🙂 Wybrałam markę Marc Jacobs. Opinie na jej temat były dobre, więc szybko zamówiłam zegarek i bardzo mi się podoba. Jest minimalistyczny, ma złotą kopertę, ciemny pasek i datownik. Wszystko, czego mi trzeba!
Hania
Od kilku lat kupuję markowe torebki, ale w pewnym momencie zauważyłam, że jednak z moich ulubionych firm robi również perfumy! Z tego powodu zamówiłam sobie Marc Jacobs – Daisy. Opinie mnie zachęciły do kupna 😉 Nie mogę wyjść z zachwytu na temat tego, jak pięknie pachną, a do tego zapach utrzymuje się stosunkowo długo. Sam design buteleczki jest świetny, dlatego serdecznie polecam, warto 🙂
Agata
Jestem kobietą biznesu, dlatego muszę szczególnie przykładać się do mojego stylu, w końcu reprezentuję moją firmę. Postanowiłam więc kupić torebkę Marc Jacobs – opinie o marce są świetne i w pełni wiarygodne. Mam model The Editor od ponad roku i dalej świetnie się prezentuje, a do tego pasuje do wielu kreacji, dlatego wiem, że zawsze mogę na niej polegać 🙂 Co istotne, pomieści format większości dokumentów – A4!
Kinga
Mój chłopak niestety czasami kupował mi nietrafione prezenty, ale w te święta naprawdę się zaskoczyłam. Dostałam od niego przepiękny portfel marki Marc Jacobs (model Softshot Continental). Jest wykonany z bardzo miękkiej skóry, ale nie to jest najważniejsze, ponieważ w końcu mogę pomieścić w nim wszystkie karty, wizytówki itd., a ten nadal nie wygląda jak – za przeproszeniem – buła 🙂
Agnieszka
Od męża dostaję stosunkowo dużo prezentów, ale często nie spełniały w pełni moich oczekiwań. Oczywiście do momentu, aż kupił mi perfumy Daisy Dream. Opinie o marce Marc Jacobs pewnie go zachęciły do kupna (sprawdziłam je w internecie), ale dobrze, że zrobił małe rozeznanie 🙂 Woda toaletowa pachnie bardzo przyjemnie, niezbyt intensywnie, ale zmysłowo. Super, polecam!
Ania
Dużo czasu spędzam na mieście, a zabieranie torebki jest dla mnie niewygodne, ponieważ zdecydowanie wolę plecaki. Z tego powodu postanowiłam postawić na markę, którą znam od dawna, czyli Marc Jacobs. Wybrałam model The Medium Backpack i jestem bardzo zadowolona, bo jest wyjątkowo wygodny i pojemny, dlatego stał się moim wiernym kompanem podczas niemal każdej wyprawy 🙂
Gabriela
Tu może być Twoja opinia
Napisz do nas!
Tu może być Twoja opinia
Napisz do nas!