Przejdź do treści

Przegląd najpopularniejszych torebek marki Marc Jacobs

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dobrze dobrana torebka damska może być nie tylko gadżetem przydatnym podczas codziennych obowiązków, ale również stanowić doskonałą kwintesencję kobiecości podkreślając gustownie naszą kreację. Czym kierować się przy wyborze torebki i jak sprawić, żeby dobrać odpowiedni model do danej okazji? Pomoże nam w tym z pewnością szeroka oferta torebek Marka Jacobsa, czyli jednego z najbardziej znanych projektantów i prawdziwej ikony świata mody. Co w nadchodzącym sezonie ma nam więc do zaproponowania światowa marka, w której produkty od lat zaopatrują się gwiazdy kina i świata rozrywki?

Coś na wyjście do galerii

Wybierając się na codzienne zakupy lub relaksujący shopping z przyjaciółkami warto mieć ze sobą holograficzną torebkę shopper. Ten model nie tylko mieni się kolorami, ale jest również niezwykle pojemny. Do wnętrza tej torebki zmieszczą się nie tylko kupione przez nas ciuchy, ale również portfel, notes, a nawet tablet. Nie musimy obawiać się, że cokolwiek wypadnie nam w szale zakupów, ponieważ wyposażono ją w logowaną, zamykaną kieszeń, która zagwarantuje bezpieczeństwo. Holograficzna torebka shopper doskonale uzupełni nie tylko ekstrawaganckie i nieco futurystyczne kreacje, ale również doskonale sprawdzi się jako znakomite przełamanie klasycznego i wygodnego dresu. W końcu wypad na zakupy powinien być czystą przyjemnością!

A może coś na randkę lub eleganckie przyjęcie?

Tutaj nic nie sprawdzi się lepiej niż torebka Marc Jacobs Snapshot. Do wyboru mamy całe mnóstwo wariantów kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasujemy ją zarówno do wiecznie żywej czerwonej sukienki, jak i małej czarnej. Marc Jacobs Snapshot to torebka, która znakomicie sprawdzi się również w przypadku nieco bogatszych i bardziej eleganckich kreacji. Jest mała, gustowna i poręczna, dzięki czemu może zaoferować nam wszystko to, czego potrzebujemy podczas romantycznego wyjścia do restauracji lub na wystawne przyjęcie. Ten model został wykonany z wysokiej jakości skóry cielęcej i mimo swych niewielkich rozmiarów pomieści najpotrzebniejsze drobiazgi, takie, jak pieniądze telefon, czy szminka.

Torebka idealna do klubu

Na weekendowy clubbing doskonała będzie torebka The Status Round. Jej niewielkie rozmiary nie będą ograniczać nam ruchów, a złoty łańcuch i logo dodadzą naszej kreacji jeszcze więcej odwagi i blasku. Idealnie komponować będzie się przede wszystkim ze skórzanymi spódniczkami i koronkowymi bluzkami. Jej największym walorem jest bardzo szczegółowe i designerskie wykończenie. Pod pewnymi względami jest podobna do wspomnianego modelu Marc Jacobs Snapshot, jednak sprawdzi się raczej w sytuacjach, gdzie będziemy chcieli nieco przełamać elegancję i odrobinę poeksperymentować ze swoim wizerunkiem.