Przejdź do treści

Marc Jacobs – moda dla mocnych charakterów

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Marc Jacobs jest jedną z najlepiej działających marek odzieżowych na rynku. Długie lata aktywności sprawiły, iż sygnowane przez niego ubrania są rozpoznawalne na całym świecie, a firma wciąż zarabia na nich grube pieniądze. Jacobs Marc na swój sukces pracował długo i wytrwale. To właśnie dlatego jego ubrania oraz kosmetyki są najwyższej jakości i sięgają po nie nie tylko zwykli ludzie, ale i celebryci. Warto więc sprawdzić, jakie akcesoria i ubrania szczególnie są warte uwagi. Zwłaszcza w nadchodzącym sezonie, kiedy to w sklepach pojawiają się kolejne nowości spod ręki projektanta.

Co ciekawego mają do zaoferowania w nadchodzącym sezonie trudniące się dystrybucją marki Jacobs sklepy?

Szybko można zauważyć, iż na wiosnę królować będą intensywne, rzucające się w oczy kolory, które niełatwo będzie przeoczyć. W kolekcji znaleźć będzie można także motywy kwiatowe oraz błyszczące elementy, które uczynią każdy strój wyjątkowym i zapadającym w pamięć. Dużym atutem jest to, iż Jacobs logo nie rzuca się w oczy, dzięki czemu ubrania nie są jednoznaczne i nie narzucają z góry swojej marki. Logo Marc Jacobs zazwyczaj widoczne jest tylko na kolekcji torebek. Bieżąca kolekcja Marca Jacobsa nawiązuje do prawdziwego renesansu. Projektant chciał, aby w tym sezonie było ciekawie, zabawnie oraz kolorowo i od razu należy przyznać mu rację, iż faktycznie tak będzie! Kreacje są nie tylko niezwykle oryginalne, ale i zapadają w pamięć, jak nic innego. Warto też wykorzystać dodatki z najnowszej kolekcji, aby przy ich pomocy ubarwić każdą inną stylizację.

Co najbardziej przykuwa uwagę w nadchodzącej kolekcji?

Marc Jacobs naprawdę przygotował wiele nowości, których już dawno nie było na rynku modowym. Być może to właśnie dlatego kolekcja od samego początku cieszy się tak znaczącym zainteresowaniem i ciekawością pasjonatów mody. Kolory przewodnie to pomarańczowy oraz żółć, czyli zdecydowanie barwy, które nie każdemu przypadną do gustu. Warto jednak dać im szansę, ponieważ połączone w odpowiedni sposób, naprawdę mogą dać spektakularny efekt. Marc Jacobs oferuje również ponadczasowe koszulki oraz swetry, które są wykonane w stylu vintage połączonego z odrobiną szaleństwa. Dzięki temu także za kilkanaście lat będą ciekawym kąskiem! Zauważyć można również tendencje do łączenia ze sobą na pozór niepasujących kolorów, które jednak razem mogą wyglądać naprawdę intrygująco. Mowa tutaj na przykład o łączeniu zieleni z fioletem. Zielony komplet i fioletowe rajstopy. Kto powiedział, że jest to połączenie, które nie powinno mieć prawa istnienia? Marc Jacobs dodatkowo udowodnił, że to naprawdę może wyglądać po prostu dobrze! Powróci także kratka, ale nie taka zwyczajna. W końcu w kolekcjach Marca Jacobsa nic nie może być neutralne. Czerwono-czarno-biało-granatowa, drobna kratka to motyw, który pojawi się na tweedowych marynarkach. Są one ponadczasowe i pasować będą osobie w każdym wieku. Zwłaszcza jeśli pod spodem znajdzie się jeszcze jedna, ale zupełnie inna kratka, która dodatkowo doda jej uroku i podkręci charakter.